Relevant Content (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: Preset Name
fr: Nom du style

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Node
fr: Nœud

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Node Types
fr: Types de nœuds

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système
