Relevant Content (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preset Name
gl: Nome preestablecido

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Node
gl: Nodo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
