Relevant Content (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: Preset Name
hu: Előbeállítás neve

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név
