Relevant Content (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Preset Name
id: Nama Preset

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Node Types
id: Jenis Node

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin
