Relevant Content (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: Preset Name
is: Nafn stillingar

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Vocabulary
is: Orðaforði
