Relevant Content (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Preset Name
ja: プリセット名

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Node
ja: ノード

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Relevant Content
ja: 関連コンテンツ

en: Max Results
ja: 最大結果

en: Enabled Content Types
ja: コンテンツタイプを許可
