Relevant Content (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
