Relevant Content (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preset Name
mr: सध्याचे नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा
