Relevant Content (1.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Preset Name
pl: Nazwa zestawu

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Node
pl: Węzeł

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Relevant Content
pl: Powiązana zawartość
