Relevant Content (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: ID
ps: پېژند

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
