Relevant Content (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Preset Name
ro: Nume Prestabilit

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Node
ro: Nod

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii
