Relevant Content (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Preset Name
ru: Имя предустановки

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Node
ru: Материал

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя
