Relevant Content (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Node
sl: Vozlišče

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Machine name
sl: Strojno ime
