Relevant Content (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Preset Name
sv: Namn på förhandsinställning

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Node
sv: Nod

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
