Relevant Content (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preset Name
ta: முன்னமைப்பு பெயர்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Node
ta: கணு

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
