Relevant Content (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Preset Name
tr: Önceden Ayarlanmış Ad

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Node
tr: Düğüm

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı
