Relevant Content (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Preset Name
uk: Назва набору правил

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Node
uk: Матеріал

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва
