Relevant Content (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Preset Name
vi: Tên bộ thiết lập

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: ID
vi: Mã

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
