Remote Config Sync (8.x-1.00) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Post
fr: Publier

en: Operation
fr: Opération

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Local
fr: Locale

en: Synchronize
fr: Synchroniser

en: Remote
fr: A distance
