Remote Config Sync (8.x-1.00) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು

en: Remote
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕು
