Remote Config Sync (8.x-1.00) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Post
tr: Gönderi

en: Operation
tr: İşlem

en: Token
tr: Simge

en: Local
tr: Yerel

en: Synchronize
tr: Eşitle
