Remote Config Sync (8.x-1.00) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Post
vi: Bài gửi

en: Operation
vi: Thao tác

en: Local
vi: Cục bộ

en: Remote
vi: Bỏ
