Remote Config Sync (8.x-1.02) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Post
et: Postitus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri
