Remote Config Sync (8.x-1.02) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Token
fi: Muuttuja

en: Synchronize
fi: Synkronoi
