Remote Config Sync (8.x-1.03) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Post
ar: المحتوى

en: Operation
ar: عملية

en: Synchronize
ar: تزامن
