Remote Config Sync (8.x-1.03) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Post
it: Contenuto

en: Operation
it: Operazione

en: Synchronize
it: Sincronizzazione
