Remote Config Sync (8.x-1.03) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Post
ro: Postare

en: Operation
ro: Operație

en: Token
ro: Simbol

en: Synchronize
ro: Sincronizează
