Remote Config Sync (8.x-1.04) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Post
gl: Entrada

en: Operation
gl: Operación

en: Token
gl: Símbolos
