Remote Config Sync (8.x-1.04) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Post
he: הודעה

en: Operation
he: פעולה

en: Token
he: אסימון

en: Synchronize
he: סינכרון
