Remote Config Sync (8.x-1.04) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Sync
hu: Szinkron

en: Post
hu: Tartalom

en: Operation
hu: Művelet

en: Token
hu: Vezérjel

en: Synchronize
hu: Összehangolás
