Remote Config Sync (8.x-1.04) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Post
ja: 投稿

en: Operation
ja: 操作

en: Token
ja: トークン

en: Synchronize
ja: 同期
