Remote Config Sync (8.x-1.04) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Post
lv: Ieraksts

en: Operation
lv: Operācija

en: Token
lv: Marķieris

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt
