Remote Config Sync (8.x-1.04) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Post
ru: Сообщение

en: Operation
ru: Действие

en: Token
ru: Токен

en: Synchronize
ru: Синхронизация
