Remote Config Sync (8.x-1.04) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Post
ta: பதிவு

en: Operation
ta: செயல்

en: Synchronize
ta: ஒத்தமை
