Remote Config Sync (8.x-1.05) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས
