Remote Config Sync (8.x-1.05) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Post
da: Indlæg

en: Operation
da: Handling

en: Token
da: Symbol

en: Synchronize
da: Synkronisér
