Remote Config Sync (8.x-1.05) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Post
oc: Postar

en: Operation
oc: Operacion

en: Token
oc: Geton (token)
