Remote Config Sync (8.x-1.05) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Post
uk: Допис

en: Operation
uk: Дія

en: Token
uk: Замінник

en: Synchronize
uk: Синхронізація
