Remote File Importer (1.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: Host
fa: میزبان

en: Mode
fa: سبک

en: State
fa: وضعیت

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Port
fa: درگاه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه
