Remote File Importer (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Host
kk: Хост

en: Mode
kk: күй
