Remote File Importer (1.0.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Host
he: שם שרת

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: State
he: מצב

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Port
he: פורט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Change password
he: שנה סיסמה
