Remote File Importer (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Host
ro: Gazdă

en: Mode
ro: Mod

en: State
ro: Status

en: Inactive
ro: inactiv

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Web services
ro: Servicii web

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
