Remote File Importer (1.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Web services
sq: Shërbimet web
