Remote File Importer (1.0.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Host
bn: হোস্ট

en: Mode
bn: মোড

en: Port
bn: পোর্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
