Remote File Importer (1.0.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
