Remote File Importer (1.0.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Host
cs: Hostitel

en: Mode
cs: Režim

en: State
cs: Stav

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Web services
cs: Webové služby

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
