Remote File Importer (1.0.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Port
hy: Պորտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը
