Remote File Importer (1.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Mode
mn: Горим

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
