Remote File Importer (1.0.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: State
mr: राज्य
