Remote File Importer (1.0.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: Host
oc: Òste

en: Mode
oc: Mòde

en: State
oc: Estat

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Port
oc: Pòrt

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
